Щодо закупівлі 50110000-9 - Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання (Послуги з технічного (гарантійного) обслуговування та ремонту транспортних засобів)

1 Назва предмета закупівлі Послуги з технічного (гарантійного) обслуговування та ремонту транспортних засобів
2 Обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі Настанова щодо експлуатування міських пасажирських автобусів, великої місткості з низьким рівнем підлоги А18501 «Електрон», Сервісна книжка. Відповідно умов, зазначених в Настанові щодо експлуатування та Сервісній книжці Покупець Автобуса зобов’язаний проводити технічне обслуговування, ремонт та встановлення додаткового обладнання на підприємствах, які уповноважені офіційним Дистриб’ютором продукції ТОВ СП «Електронтранс» на виконання даних робіт. (п. 4). Технічне обслуговування автобусів проводиться відповідно до Регламенту технічного обслуговування (періодичність ТО-2: 120, 150, 180 км.)
3 Обґрунтування очікуваної вартості, розміру бюджетного призначення Очікувана вартість – 674828,90 гривень (шістсот сімдесят чотири тисячі вісімсот двадцять вісім гривень, 90 копійки) з ПДВ, відповідно до комерційної пропозиції №029/66 від 12.03.2021 року
Джерело фінансування: кошти від господарської діяльності підприємства

Директор КП «УМТ» УМР Готра В.В.